Acun’dan TV8’e Alex Bombası

Ülkemizde en çok sevilen yabancı oyuncuların ilk üç sırasında yer alan Alex De Souza Türkiye’ye dönebilir. Fakat futbol oynamak için değil futbol konuşmak için. Evet yanlış duymadınız Alex De Souza son günlerde TV8’i satın alan Acun tarafından ülkemize geliyor. Bu şekilde hem Alex’e verilen değerin tekrar anlaşılması hem de Acun’un reytinglerine kat kat etkisi olacağını düşünüyorum. Gerçekten bu hamlesi ile ülkede büyük haber olabilecek Acun şimdiden bu işin çalışmalarına başladı. Ben bir Galatasaraylı olarak sevdiğim oyunlar içerisinde olan Alex’e yapılan ayıp umarız bu şekilde düzeltilir. 

Brezilyalı oyun kurucu Alex’e Acun TV8 ekranlarında spor yorumculuğu yaptırmayı planlıyor. Ayrıca Alex döneminde gündemde olan bir diğer isim çevirmen Samet Güzel’de Acun’un planları arasında. Acun bu sene tüm yarışmalarını TV8’de yapacağını duyurmuştu. Bu yarışmalardan Survivor’da Samet Güzel’e de yer vermeyi düşündüğünü açıkladı.

Bir şov kanalı yapmayı düşünen Acun tüm haber ekibinin işine son vermişti. Hülya Avşar’a da kanalında şov programı teklif eden Acun daha ne gibi bombalarla haberlerin manşetlerinde yer alacak merak ediyoruz. Tek emin olduğum konu TV8 artık reyting rekorlarını elinde bulunduracak. Çünkü ülkemizde Acun’un programları bir hayli fazla ilgi görüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir