Arçelik Servis

Beyaz eşyalar, günümüzde her kadının ya da kullanan herkesin vazgeçemediği ürünlerin başında gelmektedir. Sorunsuz bir şekilde kullanıldığı sürece, kimse tarafından önemi ve değeri pek anlaşılmaz. Ancak arızalandığı zaman buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinin ne kadar gerekli ve önemli olduğunun farkına varılır. İlk alındığında, markaların kendi verdikleri garantileri mevcuttur. Bu garantiler belli bir süre sonra sona ermekte ve bundan sonraki arızalarında ücret ödemeniz gerekmektedir.

Ümraniye Arçelik servisi olarak, garanti kapsamı dışına çıkmış olan beyaz eşyalarınızın arızaları ve bakımları konusunda, uzunca bir süredir hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde kaliteyi ön planda tutmak için, personelimizin teknik eğitimlerine büyük önem vermekteyiz. Beyaz eşya arızalarınızda firmamızı aradığınız zaman, size cevap veren elemanımız sizden arıza ile ilgili bilgiler almakta ve randevuları vermektedir. Verilen randevularımız mümkün olduğu oranda aynı gün içinde verilmektedir. Randevuya gelen teknik ekiplerimiz her türlü arızaya hazırlıklı bir şekilde gelmektedirler. Onarım çalışmalarına başlanmadan evvel, arıza tespit çalışmaları yapılmakta ve sorun tespit edilmektedir. Sorunla ilgili detaylar size anlatılmakta ve sizin vereceğiniz onaya bağlı olarak çalışmaya başlamaktadırlar. Parça değişimi de gerekiyorsa yine sizin onayınızla değiştirilmektedir. Cihazların arızaları, gerekmediği sürece adresinizde giderilmekte, orada giderilemeyen arızalar olmadıkça işyerimize getirilmemektedir. Servis veren ekiplerimiz, evinizin ya da işyerinizin temizlik ve düzenine özen göstermek zorundadırlar. Kartal Arçelik servisi olarak, onarımlarınızda kullandığımız yedek parçalar orijinal ve garantili yedek parçalardır. Kesinlikle ikinci el, isimsiz ve garantisi olmayan parçalar kullanmamaktayız. Firmamız, gerçekleştirdiği servis hizmetleri karşılığında, 1 yıl süreyle geçerli olan ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Bu süre zarfında olabilecek bizden kaynaklanan sorunlara karşı, bila bedel tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Garanti koşulları, servis sonunda düzenlenen servis formlarımızda belirtilmektedir. Beyaz eşya servisi olarak, haftanın yedi günü 24 saat aralıksız olarak servis hizmeti vermekteyiz. Tatil günlerinde ya da mesai saatleri dışında, mobil telefonlarımızdan bize ulaşabilir arızalarınız için servis talep edebilirsiniz. Ayrıca, bölgemizde sürekli olarak uyguladığımız gezici servis hizmetlerimiz sayesinde, beklemediğiniz bir anda meydana gelen beyaz eşya sorunlarınız ile ilgili hızlı servis hizmetleri vermekteyiz. Gezici servislerimizle çok kısa sürede arızlara müdahale etme kabiliyetine sahibiz.

Maltepe Arçelik servisi olarak, uygun fiyat avantajları ve kaliteli servis hizmetlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Garanti dışında olan beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarınızda, firmamızı arayarak sağladığımız ayrıcalıklarımızdan yararlanma imkanına sahipsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir