Başrolde Farelerin Olduğu Çılgın Bir Eğlence

Başrolde Farelerin Olduğu Çılgın Bir Eğlence

Siz bir faresiniz. Amacınız da peyniri herkesten önce kapıp fare deliğine geri dönmek. Klasik bir fare-peynir kovalamacısı olarak düşünebilirsiniz ama oyuna başladığınız anda bunun böyle olmadığını anlayacaksınız.

Online olarak oynanan Transformicede, diğer oyuncularla kıran kırana bir mücadeleye giriyorsunuz. Her haritada iki dakikalık bir süre içinde peyniri alıp deliğe dönmeniz gerekir. 2 dakika içinde bütün fareler deliğe dönerse veya ölürlerse yeni bir haritaya geçilir. Fare deliğine dönebilmeniz için peyniri almış olmanız gerekir. Deliğe birinci, ikinci ve üçüncü olarak giren fareler ekstra puan kazanırlar. Gerekli sayıda peynire ulaşıldığında, fareler kurtarıldığında veya dükkândan özel eşyalar alındığında karakterler ödül olarak başlık kazanır.

Transformice oyunu her yaştan insanı etkisi altına alabilecek bir oyun. Diğer online oyunların aksine karmaşık bir oyun stratejisine sahip değildir. Ama her oyunda olduğu gibi oyunun inceliklerini öğrendikten sonra oyun daha zevkli bir hale gelecektir. Ok işareti, gizemli işaret, ruh ya da spirit, balon, küçük kutu, büyük kutu, örs, kısa kalas, uzun kalas, gibi terimleri öğrenmeyle başlayabilirsiniz.

Transformiceyi oynamak için yapımcılar size iki seçenek sunmaktadırlar. Resmi internet sitesinden üye olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Transformice indirilip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir