Bioder ile İstenmeyen Tüylere Elveda

İstenmeyen tüyler kadınların en sıkıntılı kabuslarından biridir. Her kadın yaşamı boyunca tüylerle pek çok mücadele içine girmiş ve çok çeşitli yöntemler kullanmışlardır. Bugün tüm dünyada istenmeyen tüylere yönelik pek çok uygulama mevcuttur. İçlerinde en etkili ve kesin çözüme ulaştıranları tercih edilmektedir.

İstenmeyen kılların köklerine nüfuz ederek kılların ve tüylerin azalmasında etki gösteren bioder cilde herhangi bir zarar vermeyen bir üründür. Uygulanmaya başlandığı an itibari ile istenmeyen tüy ve kılların yeniden çıkması için gerek duyduğu beslenmeyi engeller. Beslenemeyen tüyler eskisine oranla çok daha zayıflamış olur ve daha ince çıkmaya başlarlar.

Bioder aynı zamanda cilde yumuşaklık da kazandırır. Bu da içeriğindeki Ph dengeleyici özelliklerden kaynaklanmaktadır. Bioder % 100 doğal bir ürün olduğu için vücudun yüz de dahil her yerinde güvenle uygulanabilir. Dermatolojik açıdan son derece güvenilir olan bioder’in bugüne dek rastlanan bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Tüy azaltmada son derece etkili olan ve kıl köklerini zayıflatarak zamanla azalmalarına neden olan bioder pek çok eczanede bulunmaktadır.

One thought on “Bioder ile İstenmeyen Tüylere Elveda”

  1. selin tekin says:

    İstenmeyen tüylerden oldukça muzdaribim. BenBioder’ i kullanıyorum ve bu memnuniyetimi herkesle paylaşmak istiyorum. Özellikle Serum ürünlerinin ayda 3 kere kullanılması ve yanında bulunan cildi nemlendiren kremi, kokusu… İstenmeyen tüy problemi olan herkes kullanmalı bence. Yüz ve vücut için ayrı ayrı ürün seçenekleri mevcut hepsi de gerçekten oldukça kaliteli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir