Facebook İlk Tanıtım Filmini Hazırladı

Sosyal medya denildiği zaman akla ilk gelen Facebook ilk tanıtım filmini hazırladı. Dünya’nın her yerinde popüler olan Facebook yeni reklam kampanyası ile gündeme oturdu yine. Kampanya özel olarak Brezilya, Fransa, Almanya, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Meksika, Filipinler, Rusya, Birleşik Krallık ve ABD’yi hedef alan ‘The Things That Connect Us’ isimli kampanya on iki farklı dilde hazırlanmış.

Facebook bu reklam filmi ile kim olduğumuzu ve neden varolduğumuzu anlatmak istiyoruz şeklinde bir ifadeyi yansıtmak istediğini açıkladı. Facebook devinin sahibi Zuckerberg açıklamalarında;

“Bizi insan yapan iletişime geçmek. İletişim bizleri bir araya getiriyor, hayatlarımızı anlam kazandırıyor. Facebook insanları birbirine bağlamak için ortaya çıkan ilk şey değil, köklü bir geleneğe dayanıyor ve biz bugün bu geleneği, insanların yaptığı ve bizleri bir araya getiren gündelik şeyleri şereflendiriyoruz. Sandalyeler, kapı zilleri, uçaklar, köprüler, oyunlar ve şimdi Facebook da bu geleneğin bir parçası. Umarım bu videodan en az bizim kadar zevk alırsınız. Bir milyar insanı birleştirmemize yardım ettiğiniz için teşekkürler.”

Facebook ilk tanıtım filmi buyrun..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir