Haziran Ayının En İyi Android Telefonları

Haziran Ayının En İyi Android Telefonları

Teknolojinin yeni nesil akıllı telefonları birbiri ardına çıkmaya başlıyor. Haziran ayında da birbirinden farklı markaların akıllı telefonları raflardaki yerlerini aldılar. Ziyaretçilerimiz için incelemede bulunarak, ayın en iyi android telefonları üzerine değerlendirme yaptık. İşte Haziran’ın en iyi android telefonlarından bazıları.

Geçtiğimiz aylar içerisinde birbirinden farklı marklar telefonlarını etkinliklerde tanıtarak, satışa sunmaya başladılar. Galaxy S5, Xperia Z2 ve HTC One M8. LG G3 ise bunlar arasında en çok dikkat çeken akıllı telefonlardan oldu. Galaxy S5’in telefonlar arasında özellikleri en çok olan telefon olarak görülüyor. Android işletim sistemi ile kullanıcılara yüksek performans sunan telefonu ardından hemen HTC One M8 kendini göstermeye başladı.

Kıyasıya rekabet içinde olan markalar, satış fiyatlarıyla kıyaslandığında HTC’nin telefonunun daha yüksek fiyata satışa sunulduğu görülüyordu. Android işletim sistemine sahip telefonlardan fiyat bakımından önceki serilerine göre daha uygun fiyatlardan sunulan Sony Xperia Z2 göze çarpıyor. Teknoloji dünyasında pahalılığından şikâyet edilen markanın yeni amiral gemisi daha ucuza bulunabiliyor. Yine piyasaya sunulmadan önce hakkında çok fazla dedikodu yayınlanan LG G3 de Haziran aynının en çok dikkat çeken Android işletim sistemli telefonlarından biri oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir