HTC One M9’dan Harika Bir Çalışma

HTC One M9’dan Harika Bir Çalışma

Akıllı telefon dünyasının en beğenilen çalışmalarına sahiplik yapan HTC, yeni nesil amiral gemisi M9 için kolları sıvamaya başlamış bile. Gelen dedikodular arasında yeni konsept çalışmasında oldukça dikkat çeken tasarım detayları yer alıyor. M7 ve HTC One M8 tasarımı, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti.

2015’in ilk çeyreğinde resmen duyurulması beklenen M9’da da yeni tasarımlar için farklı dokunuşların olması bekleniyor. Tayvanlı üretici henüz telefon hakkında resmi bir tasarım haberi yayınlamadı. Ancak basına sızan bazı haberlere göre, özellikleri kendini gösteriyor.

2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci, 5.2-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 16/32/64GB depolama, 3GB RAM, OIS destekli 13 Ultrapiksel + 8MP dual kamera, 5MP ön kamera ve 3.200mAh kapasiteli pil özellikleriyle ön plana çıkan telefon, özelliklerinin yanı sıra, tasarımıyla da çok konuşulması bekleniyor.

Kalite ve dayanıklılık konusunda ciddi anlamda iddialı modeller üreten HTC’nin yeni amiral gemisinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı netleştiğinde sizlere yeni bilgileri vermeye devam edeceğiz.

Daha geniş teknoloji bilgileri için sitemizin teknoloji kategorisini tıklamanız yeterlidir.

Canol.Org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir