LG G4’ten Kötü Haber

LG G4’ten Kötü Haber

LG, akıllı telefon dünyasında oldukça büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Sektöründe büyük çaplı rekabetlere ortak olan dev, yakın zamanda LG G4 modelini tanıtacağı dedikodularıyla çalkalanıyordu. Aslında dedikodudan ziyade gerçek olan bu haber, MWC 2015’te tanıtımının yapılacağı haberinin gelmesi üzerine bir beklentiye dönüşmüştü. Ancak alınan son bilgilere bakılırsa, LG hayranları bu tarihte yeni amiral gemisini göremeyecekler.

LG’ye yakın kaynaklardan alınan habere göre, MWC 2015’e sayılı günler kala, açıklanan haberle birlikte tanıtım gününde yeni amiral gemisi yer almayacak. Bunun en büyük nedeni ise aynı tarihlerde ve aynı programda tanıtılacak Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9’un yer almasıdır.

Daha çok Galaxy S6’nın piyasaya hakim olması beklendiği için belki de LG G4’ün aynı tarihlerde yayınlanması kullanıcılarının kararsız kalmalarına neden olacak. Bu da satışın düşmesinde bir hayli etkili olacak. Hatırlanacağı üzere LG G3, geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtılmıştı. Yeni amiral gemisinin de 2015 Nisan ayında tanıtılacağı söyleniyor. İlerleyen zamanlarda haberin netleşmesiyle sizlere yenilikler hakkında bilgi sunacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir