Nem Seviyesini Koruyan Soğutma Sistemleri

Nem Seviyesini Koruyan Soğutma Sistemleri

Soğutma sistemlerinin, çalıştığı ortamdaki havanın sağlık derecesini azalttığı söylenmektedir. Soğutma sistemleri arasında bulunan ürünlerin seçimini Beko tarafından yaparsanız hiç rahatsızlık duymazsınız. Beko kalitesine güvenerek alacağınız soğutma sistemleri, çalıştığı ortamın nem seviyesini korur. Çalışma esnasında havadaki bütün nemi çekerek, yok ederek baş ağrısı ve boğaz kuruluğuna neden olmaz. Sağlıklı bir ortamda yaşantınızı sürdürmek istiyorsanız Beko soğutma sistemleri arasındaki klima modellerinden birini seçin ve küresel ısınmadan kaynaklı olan aşırı sıcak havaları ferahlık içinde geçirin.

Soğutma Sistemleri İçin Beko En İdeal Çözüm

Split klima, kaset klima ve salon tipi klima olarak farklı modellere ayrılan, soğutma sistemleri kategorisinde de en popüler olan ürünler bunlardır. Bu modeller arasında split klima, yani evimizde kullandığımız duvara monte edilen klima tipinin özelliklerinden bazıları şu şekildedir; B enerji sınıfı – soğutma, C enerji sınıfı – ısıtma, ısıtma kapasitesi 9700, soğutma sistemleri kapasitesi 9000’dür. Bu durum klimaların modellerine göre değişmektedir. Jet cool (hızlı soğutma), bio aktif karbon filtre, uyku modu, korozyona dayanıklı gold fin dış ünite vardır.  Birde çok işe yarayan elektrik kesintisinden sonra tekrar çalışma vardır. Yıkanabilir anti -bakteriyel filtresi de vardır. 24 saat çoklu programlama özelliği ve doğal rüzgar etkili hava sirkülasyonu vardır. Buz çözme ( defrost ) özelliği ile de vardır. 3 aşamalı hızlı fan kademesi vardır.

Ses seviyesi – iç ünite (dBA) 31,  ses seviyesi – dış ünite (dBA) 46. Ayrıca soğutma sistemleri arasında bir ürün olduğu gibi Heat – pump ısıtma tipinin olması ile ısıtma sistemleri arasında da bulunmaktadır. Soğutma sistemleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve http://www.beko.com.tr/isitma-sogutma-sistemleri.html adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir