Nuhun Gemisi Deluxe Otel

Yoğun iş temposundan kaçmak için yaz ayları yaklaşıyor. Tatil mevsimi yavaş yavaş açılıyor. 1 yıl boyunca çalışmanın tek zevki belkide sonunda yapacağımız 1 haftalık 2 haftalık bir tatil oluyor. 1 hafta gibi az bir sürede ne yapılır nereye gidilir bunlara karar vermek çok önemli. Çünkü zamanımız az ve biz bu zamanı en iyi şekilde en iyi ortamlarda değerlendirmeliyiz. 

Sizlere tanıtacağımız Nuhun Gemisi Deluxe Otel tam aradığınız niteliklerde. Otel Kıbrıs’ta olup Bafra Turizm Merkezi’ndedir. Bu turizm merkezi Magosa’ya 42, Girne’ye ise 65 km’dir.Tesis denize sıfır olmakla birlikte büyük bir alana yayılmıştır. 1.3 km boyunda bir sahile sahiptir.Odalarında ki imkan ve rahatlıklar olabileceğinin en üst seviyesinde. Otelin görseli ise muhteşem. Nuh’un Gemisi’ni andıran şekli ile müşterilerini kendine hayran bırakan otel 1359 metrelikte bir havuzu bünyesinde bulunduruyor.

Birçok ücretli ve ücretsiz aktivitesi de olan otelde 7 gecelik konaklamalarda meyve tabağı ve 1 adet İngiliz Pub ile bir adet kokteyl kuponu hediye ediliyor.Ayrıca balayı için giden çiftlere özel balayı konsepti uygulanıyor.Tam Pansiyon Plus’ta; açık büfe sabah kahvaltısı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği ve yemeklerde limitsiz Kıbrıs yerli alkollü ve alkolsüz içecekler dahil.

Sizde bu kısa tatilinizi en keyifli şekilde geçirmek istiyorsanız Nuhun Gemisi Otel‘i tercih edin. Her şeyiyle uygun olan otel tam sizlere göre.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir